In mei 1968 brengt een jeugdgroep uit LIER, vergezeld van burgemeester F. BREUGELMANS, een bezoek aan 2A, dat een kampperiode doormaakt in het kamp van ELSENBORN.
Ter gelegenheid van de herdenking van het eerste lustrum van het peterschap over 2A door de stad LIER, wil men de regimentsfeesten in België vieren. Door allerlei omstandigheden kon dat niet in 1967, en zo gebeurt het dat op maandag 3 juni 1968 het bataljon verzameld staat op de “ Grote Markt” van LIER voor een militaire plechtigheid.
Na de parade volgt een defilé door de stad en is er een bloemenhulde aan het monument van 2A in de DUNGELHOEFFKAZERNE. Aansluitend volgt er een receptie en een koud buffet in de feestzaal van de kazerne voor alle genodigden. – ( Zie hierover de bijlage I – NVDR)
In juli 1968 neemt een peloton van 2A deel aan de wel erg zware voettocht: de “ VIERDAAGSE VAN NIJMEGEN” in Nederland.