Lijst van de Korpsadjudanten

BEL-0R-09a
1 1Owm LANDOUW van 13. 02. 1946 tot 30. 04. 1949
2 1Owm H.HERMANS van 01. 05. 1949 tot 10. 10. 1951
3 Adjudant E.DE SAEGER van 10. 10. 1951 tot 14. 07. 1953
4 Adjt-Chef M.SIMON van 14. 07. 1953 tot 19. 09. 1969
5 Adjt-Chef M.DE WINNE van 19. 09. 1969 tot 01. 04. 1977
6 Adjudant N.CASTELEIN van 01. 04. 1977 tot 18. 10. 1978
7 Adjt-Chef M.HAYEN van 18. 10. 1978 tot 15. 09. 1981
Er wordt geen nieuwe korpsadjudant aangesteld.
De taken worden verdeeld onder de oudste drie
Adjudanten
van 16. 09. 1981 tot 02. 01. 1983
8 Adjt-Maj F.BOOGERS van 03. 01. 1983 tot 05. 09. 1997
9 Adjt-Maj L.KUYKEN van 05. 09. 1997 tot 19. 11. 2004
10 Adjt-Maj M.VAN HASSEL van 19. 11. 2004 tot 01. 09. 2010

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *